Dell NB 3593 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i7

99,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance.

  • Intel Core i7-1065G7
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • Intel Iris Plus Graphics

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 105 copë
SKU: SAID1236 Modeli: 3593 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1065G7

Processor Frequency

Processor base 1.30 GHz, Max frequency up to 3.9 GHz

Processor Cores

4

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

FHD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Plus Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1
(1) HDMI
(1) USB Type C
(1) USB 2.0
(1) RJ45
(1) Standard SD Card slot
(1) Wedge Lock slot
(1) Headphone/Mic
(1) Power-in

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.20 kg

Height

22.7 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim