OFERTA VETËM ONLINE

Dell NB G15 5520, 15.6″, 512GB SSD, Core i7

179,990 L

 

Dell G15 5520 vjen me performancë të shkëlqyer që do jua bëjë të luajturën akoma më të thjeshtë edhe më argëtues. Ka procesor Intel® Core™ I7-12700H dhe memorje prej 512 GB. Ndjehuni profesionistë dhe dominoni në çdo betejë!

• Intel® Core™ I7-12700H
• 32GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA® GeForce RTX™ 3060

Ka stok

SKU: SAID6100-1 Modeli: P105F008 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Model

P105F008

Announced

2022

DESIGN
Color

Dark Grey

TYPE

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

PROCESSOR FAMILY

12th Gen Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

up to 4.70 GHz Turbo

PROCESSOR CACHE

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

RAM TYPE

DDR5

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

M.2 PCIe NVMe Solid State Drive

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

WVA

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX 3060

GRAPHICS MEMORY

6GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

ETHERNET LAN

Killer E2600 PCI-e 1 Gigabit

Bluetooth

5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

3x SuperSpeed USB 3.2 Gen 1
1x Thunderbolt 4/USB Type-C port with DisplayPort with alt mode
1x HDMI 2.1
1x Power in
1x RJ45
1x Headphones/mic

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Dual-array microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Realtek ALC3254 with Dolby Audio for Alienware Sound Centre
2 W x 2.5 W

CAMERA
FRONT CAMERA

HD RGB camera with digital-array microphones in camera assembly

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion (Li-Ion)

BATTERY CAPACITY

86WHr

NUMBER OF BATTERY CELLS

6-Cell

DIMENSIONS & WEIGHT
DIMENSIONS

26.90 x 357.30mm x 272.11mm

WEIGHT

2.519kg

POWER
AC ADAPTER POWER

240W AC Adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj