Dell NB G3 3590 15.6″, 16GB, 256GB SSD + 1TB HDD, Core i7

188,800 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 6GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i7-9750H
  • 16GB RAM + 1TB HDD and 256GB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti 6GB

Ka stok

Shitur: 124 copë
SKU: SAID2321 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-9750H

Processor Frequency

Base Frequency 2.60GHz, Max frequency up to 4.5 GHz

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD + 1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1660 Ti 6GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 2.0
(1) HDMI 2.0
(1) SuperSpeed USB 3.1
(1) USB-C DisplayPort for GTX 1650 graphic card and above only
(1) RJ45
(1) Standard SD Card slot
(1) Wedge Lock slot
(1) Headphone/Mic
1 Power-in

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.34 kg

Height

21.6mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu