Dell NB G3 3590 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

125,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 9 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire, anti-reflektues dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu, programe inxhinjerike dhe programe dizajni. 

  • Intel Core I5-9300H
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ IPS Display
  • NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAID2324 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-9300H

Processor Frequency

Base frequency 2.40 GHz, Max frequency up to 4.10 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® GTX 1650 4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 2.0
(1) HDMI 2.0
(1) SuperSpeed USB 3.1
(1) USB-C DisplayPort for GTX 1650 graphic card and above only
(1) RJ45
(1) Standard SD Card slot
(1) Wedge Lock slot
(1) Headphone/Mic
1 Power-in

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.34 kg

Height

21.6mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu