Dell NB Inspiron 3582 15.6″, 4GB, 500GB HDD, Celeron

35,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet.

  • Intel® Celeron® N4000
  • 4GB RAM + 500GB HDD
  • 15.6″ HD Display
  • Intel® UHD Graphics 600

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAID1550 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

Series

3000

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron® N4000

Processor Frequency

Base frequency 1.1 GHz, Max frequency up to 2.6 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

500GB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 600

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Not available

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

IEEE 802.11ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A ports
(1) USB 2.0 ports quantity
(1) HDMI ports quantity
(1) Combo headphone/mic port

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2 kg

Height

2 cm

SECURITY
Cable lock slot

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu