Dell NB Inspiron 3584 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

48,800 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 7. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet dhe programe te ndryshme me performance mesatare.

Intel® Core™ i3-7020U
8GB + 256GB SSD
15.6″ TN Full HD
Intel® HD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAID1432 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Inspiron

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7020U

Processor Frequency

Base frequency 2.30 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1)
(1) USB Type-A 2.0
(1) HDMI 1.4b
(1) Headphone/ Microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.00 kg

Height

19.89mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu