Dell NB Inspiron 3780 17.3″, 8GB, 128GB SSD + 1TB HDD, Core i7

120,800 L

Ekran 17.3 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 10 dhe karte grafike AMD Radeon 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance, programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i7-8565U
  • 8GB RAM + 1TB HDD and 128GB SSD
  • 17.3″ FHD Display
  • AMD Radeon 520 2GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAID1422 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Inspiron

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-8565U

Processor Frequency

Base frequency 1.80 GHz, Max frequency up to 4.60 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

128GB SSD + 1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

FHD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ 520 2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1)
(1) USB Type-A 2.0
(1) HDMI 1.4
(1) Audio jack 3.5mm

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.79 kg

Height

25 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu