Dell NB Inspiron 5584 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

105,200 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 8 dhe karte grafike NVIDIA 4GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance, programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i5-8265U
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA Geforce MX130 4GB

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAID1561 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Inspiron

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

Processor Frequency

Base frequency 1.60 GHz, Max frequency up to 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

256GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

FHD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® MX130 4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n/ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB Type-A 3.0 (3.1 Gen 1)
(1) USB Type-A 2.0
(1) HDMI 1.4
(1) Audio jack 3.5mm

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.95 kg

Height

19 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu