Dell NB Inspiron 5593 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i5

124,400 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I pershtatshem per te luajtur lojrat me te fundit gjithashtu programe editimi dhe programe te ndryshme inxhinjerike.

  • Intel Core i5-1035G1
  • 8GB RAM + 512GB SSD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA GeForce MX230 2GB

Ka stok

SKU: SAID1581 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Gaming

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1035G1

Processor Frequency

Base frequency 1.0 GHz, Max frequency up to 3.60 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

AG LED-BACKLIT

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA® GeForce® MX230 2GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11 a/b/g/n/ac (a/b/g/n = Wi-Fi 4/ac = Wi-Fi 5)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 USB 2.0, 2 USB 3.0 / 3.1 Gen1, 1 HDMI, Audio Connections: 3.5mm, Card Reader: SD, USB-C

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

42 WHr

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.83 kg

Height

18.0mm – 19.9mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu