Second Chance

Dell Optiplex 3020, 8GB, 120GB SSD + 500GB HDD, Core i7

9,990 L

 

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm, Optiplex 3020 ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Core™ i7-4770
• 8GB RAM + 120GB SSD + 500GB HDD
• Intel® HD Graphics 4400

Ka stok

SKU: PC83-1 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-4770

Processor Frequency

3.90GHz

Processor cores

4 cores

PROCESSOR CACHE

8 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3

Memory

120GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4400

GRAPHICS MEMORY

Shared

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 ports
VGA and Display Ports

SOFTWARE
Operating system
DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

‎19 x 16 x 7 inches

Weight

‎16 pounds

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

 

Garancia e produktit

12 Muaj