Second Chance

Dell OptiPlex 3040 8GB, 500GB HDD, Intel Pentium

6,990 L

 

Dell OptiPlex 3040  eshte i vogel, kompakt, i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte gjithashtu i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

• Intel® Pentium® G4400
• 8GB RAM + 500GB HDD
• Intel® Skylake GT1

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Pentium® G4400

Processor Frequency

3.30 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3L-SDRAM

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Skylake GT1

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio
Output mode: Stereo

PORTS AND CONNECTORS
Details

USB 2.0 ports x 4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports x 4
HDMI ports x 1
HDMI version 1.4 x 1
DisplayPorts x 1
Ethernet LAN (RJ-45) x 1
Combo headphone/mic port x 1
1 x LAN (Gigabit Ethernet)
1 x VGA
2 x DisplayPort
1 x audio line-in
1 x audio line-out

Communications

Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s

POWER
Power Details

180 W Power supply

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

290 mm x 292 mm x 92.6 mm

Weight

4.48 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj