Të Përdorura

Dell Optiplex 3060 Mini Tower, 8GB, 250GB SSD, Core i5

19,990 L

 

Zgjeroni produktivitetin tuaj. Dell Optiplex është fleksibël falë dizajnit kompakt dhe mund të përdoret në çdo ambient pune. I projektuar për të lehtësuar punën tuaj, Optiplex e realizon më së miri funksionin e tij.

• Intel® Core™ i5-8500
• 8GB RAM + 250GB SSD
• Intel® UHD Graphics 630

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA ONLINE
Ofertë!

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″

2,490 L2,990 L

Intenso 2.5″ SATA III SSD

2,190 L8,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
6 g/kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Black

Type

Optiplex

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8500

Processor family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Base frequency 350 MHz, Max frequency up to 1.10 GHz

Processor Cache

9MB

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 2666MHz

Memory

250GB

Memory slots

2

SSD Details

PCIe NVMe M.2

Card Reader Integrated

No

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

Yes

NETWORKING
Network

Realtek RTL8111HSD-CG Ethernet LAN 10/100/1000

Ethernet LAN

10/100/1000

PORTS & INTERFACES
Details

Front
1 x Headphone
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
Rear
1 x Microphone
1 x HDMI
1 x Display port
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0
1 x Lan

AUDIO
Built-in Microphone

Universal audio jack (3.5 mm headphone/microphone combo port)

Built-in Speakers

Internal speaker (mono)

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

‎11.57 pounds

Dimensions

‎11.5 x 3.7 x 11.4 inches

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj