Second Chance

Dell OptiPlex 3060 SFF 16GB, 250GB SSD, Core i5

29,990 L

 

I vogël, kompakt dhe shumë funksional. OptiPlex ka 25 vjet përvojë në ofrimin e inovacioneve të drejtuara nga klientët për desktop duke u përshtatur vazhdimisht me mënyrën se si punoni. Tani me elementë formash të gjithanshëm, që kursejnë hapësirë dhe procesorë Intel të gjeneratës së 8-të për të nxjerrë në pah potencialin tuaj të plotë.

• Intel® Core™ i5-8500
• 16GB RAM + 250GB SSD
• Intel® Coffee Lake-s GT2

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Design
Color

Black

Type

Desktop Computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8500

Processor Family

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

3.00 GHz Up to 4.10 GHz

Processor Cache

9 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6

MEMORY AND STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR4

Memory

250GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® CoffeeLake-S GT2

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

Networking
ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1. Power Button
2. Optical Drive (Optional)
3. SD Media Card Reader (Optional)
4. Universal Audio Jack
5. USB 2.0 Ports (2)
6. USB 3.1 Gen 1 Ports (2)
7. Line-out
8. HDMI Port
9. DisplayPort
10. USB 3.1 Gen 1 Ports (2)
11. USB 2.0 Ports (2)
12. PCIe Card Slots (2)
13. Thumbscrew
14. Serial Port (Optional)
15. Video Port (Optional)
16. RJ-45
17. Knock-out Slots for Wireless Antennas
18. Power Connection

POWER
Power supply

200 Watt PSU

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

9.26cm x 29.2cm x 29.0cm

Weight

5.26kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell OptiPlex 3060 SFF 16GB, 250GB SSD, Core i5

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj