Second Chance

Dell OptiPlex 5040 8GB, 500GB HDD, Core i5

10,990 L

 

Dell OptiPlex 5040  eshte i vogel, kompakt, i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte gjithashtu i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

• Intel® Core™ i5-6500
• 8GB RAM + 500GB HDD
•Intel® HD Graphics 530

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6500

Processor Frequency

3.20 GHz Up to 3.60GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3L-SDRAM

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 530

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

High Definition Audio
Output mode: Stereo

PORTS AND CONNECTORS
Details

1. Slim 9.5mm optical drive
2. SD media card reader
3. Universal audio jack
4. USB 2.0 ports (1 with PowerShare)
5. USB 3.0 ports
6. Natively supports 3 digital video outputs (DP, DP and HDMI)
7. Optional VGA (not shown)
8. Serial port
9. More USB 3.0 ports
10. USB 2.0 with smart power on
11. Optional Platinum 92% efficient PSU
12. Industry standard security slot

Communications

Ethernet LAN 10,100,1000 Mbit/s

POWER
Power Details

180 W Power supply

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

290 mm x 292 mm x 926 mm

Weight

6.1kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj