Second Chance

Dell OptiPlex 7040 SFF 16GB, 250GB SSD, Core i7

27,990 L

 

I vogël, kompakt dhe shumë funksional. OptiPlex ka 25 vjet përvojë në ofrimin e inovacioneve të drejtuara nga klientët për desktop duke u përshtatur vazhdimisht me mënyrën se si punoni. Tani me elementë formash të gjithanshëm, që kursejnë hapësirë dhe procesorë Intel të gjeneratës së 6-të për të nxjerrë në pah potencialin tuaj të plotë.

• Intel® Core™ i7-6700
• 16GB RAM + 250GB SSD
• Intel Skylake-s GT2

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Design
Color

Black

Type

Desktop Computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-6700

Processor Family

6th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

3.40 GHz

Processor Cache

Up to 8 MB

MEMORY AND STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR4

Memory

250GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake-S GT2

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

Networking
ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

6 USB 3.0 (2 front/4 rear-1 with PowerShare)
4 USB 2.0 (2 front/2 rear-1 front with PowerShare)
1 Internal USB 3.0 with smart power on
1 RJ-45
1 P2/Serial
2 Display Port 1.2
1 HDMI
1 UAJ
1 Line-out
1 VGA (optional)

POWER
Power supply

200W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

29 x 29.2 x 9.26 cm

Weight

5.26kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell OptiPlex 7040 SFF 16GB, 250GB SSD, Core i7

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj