Second Chance

Dell OptiPlex 7060 SFF 16GB, 250GB SSD, Core i5

29,990 L

 

I vogël, kompakt dhe shumë funksional. OptiPlex ka 25 vjet përvojë në ofrimin e inovacioneve të drejtuara nga klientët për desktop duke u përshtatur vazhdimisht me mënyrën se si punoni. Tani me elementë formash të gjithanshëm, që kursejnë hapësirë dhe procesorë Intel të gjeneratës së 9-të për të nxjerrë në pah potencialin tuaj të plotë.

• Intel® Core™ i5-8500
• 16GB RAM + 250GB SSD
• Intel® Coffee Lake-s GT2

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
6 kg
Brand
Design
Color

Black

Type

Desktop Computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8500

Processor Family

9th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

3.00 GHz

Processor Cache

9 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

6

MEMORY AND STORAGE
Ram

16GB

RAM Type

DDR4

Memory

250GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® CoffeeLake-S GT2

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

Networking
ETHERNET LAN

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB 2.0 Gen
1 x USB 3.1 Gen
1 x SD Media Card Reader
1 x USB 3.1 Gen 2 Type-C
1 x Line-out
1 x PS/2 Keyboard Port
1 x PS/2 Mouse Port
2 x DisplayPorts
4 x USB 3.1 Gen 1
2 x USB 2.0
2 x PCIe card Slots
1 x Release Latch
1 x Serial Port
1 x Video Port
1 x RJ-45
1 x Power Connection

POWER
Power supply

200 Watt PSU

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

‎11.6 x 3.7 x 11.4 inches

Weight

5.26kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell OptiPlex 7060 SFF 16GB, 250GB SSD, Core i5

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj