I perdorur

Dell OptiPlex 790 SFF 4GB, 320GB HDD, Core i3

9,900 L

Kompakt dhe me peshe te vogel. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mesatare. Mund te vendoset edhe siper ne tavoline

Shitur , Vijne perseri

SKU: PC07 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-2120

Processor Frequency

3.3 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR3

Memory

320GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 2000

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim