I perdorur

Dell Optiplex Tower 9020 8GB, 500GB HDD, Core i7

27,000 L

I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

Shitur , Vijne perseri

SKU: PC05 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-4770

Processor Frequency

3.4 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 4600

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim