Dell Precision 3571 15.6”, 16GB, 512GB SSD, Core i7

179,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Dell Precision 3571 15.6”, Core i7 me rezolucion Full HD. Me plot 512GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i7-12800H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6” Display
• NVIDIA T600 4GB

Ka stok

SKU: ITD1706 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12800H

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7

Processor Frequency

Max frequency up to 4.80 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

‎DDR5

Memory

512GB SSD

Memory slots

2 slots

SSD Details

M.2 2230, Gen 3 PCIe x4 NVMe, SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen Size

15.6''

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA T600

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Intel AX211 Wi-Fi 6/6E (up to 6GHz where available) 2×2

Bluetooth

5.2

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

PORTS & INTERFACES
Details

1. SD card reader
2. Universal audio jack
3. (2) USB 3.2 Gen 1 Type A (1x power enabled)
4. HDMI 2.0
5. RJ45
6. Wedge lock slot
7. (2) Thunderbolt 4 USB-C ports with power-in

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

Stereo speakers with Waves MaxxAudio® Pro 2W x 2

CAMERA
Front Camera

FHD/IR Camera with ExpressSign-In + Intelligent Privacy,Temporal Noise Reduction,Camera Shutter,Mic

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion

Battery Capacity

64 Wh

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting Weight: 3.94 lbs. (1.79 Kg)

Dimensions

1. Front Height: 0.89" (22.67 mm)
Rear Height: 0.95" (24.05 mm)
2. Width: 14.09 in. (357.80 mm)
3. Depth: 9.19 in. (233.30 mm)

POWER
AC Adapter Power

90W Type-C Power Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj