Dell Pro Slim Backpack 15

5,990 L

 

Mbajeni laptopin, tabletin dhe/ose gjërat e tjera të domosdoshme të mbrojtura dhe të sigurta me çantën miqësore për mjedisin nga Dell. Kjo çantë nxë laptopë me madhësi deri në 15 inç dhe gjithashtu sendet e tjera që ju nevojiten. Nuk peshon shumë, ështërezistente ndaj ujit dhe shumë e rehatshme.

Ka stok

SKU: SBZA9551 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Dimensions (WxDxH)

12.4 in x 5.5 in x 16.7 in

Notebook Compatibility

Fits most laptops with screen sizes up to 15.6" (Max laptop dimension: 14.96” x 10.24” x 0.98”)

Carrying Strap

Hand grip, shoulder carrying straps

Screen size

15.6"

Features

Padded handles, padded sleeve, air mesh padded shoulder straps

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dell Pro Slim Backpack 15 (PO1520PS)

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu