Second Chance

Dell UltraSharp LCD 19″ Monitor 1905FP

1,900 L

 

Dell Ultrasharp 1905FP ofron cilësi dhe funksionalitet për shtëpinë dhe zyrat tuaja. Me këtë monitor ju mund të shijoni imazhe të ndritshme dhe të mprehta me 1280 x 1024 piksel. Vjen në përmasa 19 inç dhe përshtatet lehtë me çdo lloj ambjenti.

Ka stok

SKU: MON50 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Model

1905FP

Color

Gray

Display
Screen size

19"

LED Backlight

No

Widescreen

No

Viewing Angle

170° (H) / 170° (V)

Pixel Pitch

0.294mm

Brightness

250 cd/m2

Contrast Ratio

800:1

Response Time

20 ms

Connectivity
Input Video Compatibility

Analog RGB, Digital

Interfaces

1 x DVI-D – 24-pin digital DVI
1 x VGA – 15-pin HD D-Sub (HD-15)
4 x Hi-Speed USB – 4-pin USB Type A, 4 x Hi-Speed USB downstream – 4-pin USB Type A
1 x Hi-Speed USB upstream – 4-pin USB Type B
1 x VGA – 15-pin HD D-Sub (HD-15)
1 x DVI-D – 24-pin digital DVI

Power
Power Supply

AC 120/230 V ( 50/60 Hz )

Dimensions & Weight
Dimensions

16.3" x 16.4" x 8.4"

Weight

6.9 kg

Environmental
Temperature Range

41 °F ~ 95 °F

Humidity Range

10 – 80%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable