Dell Wireless Keyboard and Mouse Combo KM636

4,490 L

 

Dell Wireless Keyboard and Mouse Combo KM636 bashkon komoditetin e një tastierë me madhësi të plotë me një maus të skalitur dhe kompakt. Ky maus kompakt dhe me valë është projektuar për të qenë njësoj i rehatshëm për përdoruesit. Kontrolli i qetë i kursorit ju lejon të lundroni lehtë në shumicën e sipërfaqeve. Kompletojeni tavolinën tuaj të punës me elegancë dhe komoditet me këtë kombinim maus plus tastierë nga Dell.

Ka stok

SKU: SBBU9702 Modeli: KM636 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,890 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Wireless

Color

White

Connectivity

USB Wireless

Interface

2.4 GHz

Max Operating Distance

Up to 10 m

Keyboard
Technology

Plunger

Hot Keys Function

Sleep, search, mute, play/pause, previous track, next track, volume -, volume +

Mouse
Movement Detection Technology

Optical

Buttons Qty

3

Software & System Requirements
OS Required

FreeDOS, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows Server 2008, Android, Ubuntu, Google Chrome OS, Microsoft Windows Server 2012, Microsoft Windows Vista / XP /Windows 7 / Windows 8, Windows 10, Windows 11, NeoKylin, Linux 6.x

Environmental Parameters
Min Operating Temperature

0 °C

Max Operating Temperature

40 °C

Humidity Range Operating

90% (non-condensing)

Keyboard Dimensions

44.2 cm x 12.75 cm x 2.55 cm

Keyboard Weight

425 g

Mouse Dimensions

6.1 cm x 11.36 cm x 3.6 cm

Mouse Weight

65 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Keyboard

1 x Wireless Mouse