Dell Wireless Keyboard and Mouse KM636

4,490 L

 

Tastiere e plote dhe maus Dell. Pamje te vecante dhe te rehatshme ne perdorim. Mund te lidhet me cdo kompjuter pa qene nevoje e instalimit te ndonje programi te vecante. Lidhje wireless me linje 2.4 GHz, shume e qendrueshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 24%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Air Mouse & Wireless Keyboard W1

1,890 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, White

Connectivity

Wireless

KEYBOARD LAYOUT

Full 104-key layout

MOUSE

2.4 GHz

USB

One USB micro-sized receiver for both devices

WIRELESS RANGE

Up to 10 meters

COMPATIBLE DEVICE TYPES

pc, laptop

COMPATIBLE SOFTWARE PLATFORMS

Chrome OS, Mac OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x mouse

1 x keyboard