SAPO ERDHI

Dell XPS 9530 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i7

159,990 L

 

Dell XPS 15 është një laptop i fuqishëm që kombinon në mënyrë të përsosur performancën dhe transportueshmërinë e jashtëzakonshme për profesionistët. Ekrani i tij mbresëlënës InfinityEdge me 4 anë, i mundësuar nga procesori Intel i7 i gjeneratës së 13-të dhe memoria DDR5, jep pamje vibrante me dritë blu të reduktuar për përdorim të rehatshëm të zgjatur. I krijuar me saktësi dhe me një shasi alumini të përpunuar me CNC, XPS 15 nuk është vetëm elegant, por edhe i qëndrueshëm. Me një sërë opsionesh lidhjesh, duke përfshirë Dell Pair për lidhjen pa probleme të pajisjes Bluetooth, veçoritë e hyrjes së shpejtë dhe jetëgjatësinë mbresëlënëse të baterisë, XPS 15 është një laptop i projektuar me mjeshtëri që rrit rrjedhën e punës krijuese.

 

• Intel® Core™ i7-13700H
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD+ Display
• Intel® Arc™ A370M

Ka stok

SKU: SAS1072 Modeli: XPS9530-7718SLV-PUS Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2023

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13700H

Processor family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 5.00 GHz

Processor Cache

24 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5 4800MHz

Memory

512GB SSD

SSD Details

M.2, PCIe NVMe, SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:10

HD Type

FHD+

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Arc™ A370M

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

DDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Intel® Killer™ Wi-Fi 6 1675 (AX211), 2×2, 802.11ax

Ethernet LAN

No

Bluetooth

v5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 3.2 Gen 2 Type-C™ port with DisplayPort™
2x Thunderbolt™ 4 (USB Type-C™ 3.2 Gen 2)
1x headset (headphone and microphone combo)
1x SD-card slot

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-array microphones

Built-in Speakers

Stereo woofer 2.5 W x 2 and stereo tweeter 1.5 W x 2 = 8 W total peak

CAMERA
Front Camera

720p at 30 fps, HD camera

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

86 WHr Battery

Number of battery cells

6-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.86 kg

Dimensions

344.72 x 230.14 x 18 mm

POWER
AC Adapter Power

130W Type-C Power Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj