Demon’s Souls Remake PlayStation 5

8,900 L

 

Versioni me i ri dhe i permiresuar i klasikut te PlayStation-it Demon’s Souls. Ky version ju prezanton me fantazi te nje gjenerate te re lojrash.

Ka stok

SKU: ABT163 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Platform

PS5

Release

11/12/2020

Publisher

Sony Interactive Entertainment

Genre

Action

Voice

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Screen Languages

English, French (France), Portuguese (Brazil), Spanish (Mexico)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Demon’s Souls Game

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu