OFERTA VETEM ONLINE

Digital Alarm Clock Portable BT Speaker

2,990 L

 

Ore me funksion Alarmi, Radio dhe Boks me bluetooth te gjitha ne nje pajisje. Suporton karte memorie, USB dhe Fishe AUX.

 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SBDG0522-S2
OFERTA VETEM ONLINE

GXT 618 Asto Sound Bar PC Speaker

4,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Pink

Cabinet Material

Metal

Communication

Bluetooth

Feature

Display Visual Information

Channels

2 (2.0)

Type

Digital Alarm Clock
Stereo Speaker
Wireless Subwoofer

Style

Modern

Voice Control

Yes

Output Power

5W

Support Memory Card

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim