Digital Led Display Wireless Charger

1,300 L

Karikues pa kabllo i pajisur me ekran te vogel LED qe tregon voltazhin dhe fuqine qe percohet. Tregon cdo informacion dhe ju siguron qe cdo gje eshte duke shkuar si duhet gjate kohes qe karikoni pajisjet tuaja.

Ka stok

SKU: WXSX-02 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Input

5V/2A, 9V/1.67A

Output

5V/2A

Power Source

USB

Material

Plastic + silicone

Technology

Electroplating technology

Support Quick Charge Technology

Qualcomm Quick Charge 3.0

Quality Certification

RoHS,CE,CCC,FCC

Informacione për paketimin

1  x Digital Led Display Wireless Charger