Display Port To Display Port Cable

790 L

 

Kabllo qe lidh dy pajisje me porte Display . Përbërë nga material rezistent dhe e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: CNG1863 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
Ofertë!

TV Lobod Smart 32″ LF32DN4109 – Black

16,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Display Port To Display Port Cable