DJI Grip for Ronin-M and Ronin-MX

31,700 L

Mbajtese e pershtatshme per DJI Ronin M dhe Ronin MX. E perbere me material shume cilesor dhe teper e lehte. Mundeson me shume liri veprimi gjate perdorimit.

Ka stok

Shitur: 32 copë
SKU: DJI176 Kategori:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Compatible with

DJI Ronin M and Ronin MX

Package Weight

3.35 lb

Box Dimensions

22.3 x 7.9 x 3.9"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim