Ofertë!
OFERTË ONLINE

DJI OM 4 SE

14,490 L

Kurseni: 500 L

Momentet e jashtëzakonshme të jetës meritojnë të kapen në foto dhe video pa të meta. DJI OM 4 SE është një stabilizues i palosshëm i krijuar për të plotësuar smartfonin tuaj, duke ju lejuar të filloni regjistrimin menjëherë. Magnetik, ultra kompakt dhe shumë i lehtë për t’u përdorur, OM 4 SE është zgjidhja perfekte për regjistrime perfekte.

Ka stok

SKU: DJI210 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Dimensions

Unfolded: 276×119.6×103.6 mm
Folded: 163×99.5×46.5 mm

Weight

Gimbal: 390 g
Magnetic Phone Clamp: 34 g

Compatible Phone Weight

230 ± 60 g

Compatible Phone Thickness

6.9-10 mm

Compatible Phone Width

67-84 mm

Battery
Type

18650 Li-ion

Capacity

2450 mAh

Energy

17.64 Wh

Voltage

7.2 V

Charging Temperature

5 to 40 °C (41 to 104 °F)

Operating Temperature

0 to 40 °C (32 to 104 °F)

Operating Time

15 hrs
* Under ideal conditions with the gimbal fully balanced.

Charging Time

2.5 hrs
* Measured with a 10W charger.

Gimbal Charging Port

USB-C

External Device Charging Port

USB-A

Universal Mount

1/4" Threaded Hole

Gimbal
Consumption

1.2 W
* Under ideal conditions with the gimbal fully balanced.

Mechanical Range

Pan: -161.2° to 171.95°
Roll: – 136.7° to 198°
Tilt: – 106.54° to 235.5°

Max Control Speed

120 °/s

Wireless
Model

Bluetooth Low Energy 5.0

Other
App

DJI Mimo

Tripod

Weight: 72 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu