DJI OM 5

24,990 L

 

Bëhuni gati të zotëroni çdo shkrepje me OM5.

I lëvizshëm dhe në madhësinë e pëllëmbës së dorës me shufër zgjatuese të integruar, DJI OM 5 është shoqëruesi me i mirë që çliron potencialin e plotë të smartfonit tuaj. Shijoni selfie pa të meta, video pa dridhje, gjurmim automatik dhe shumë më tepër. Një veçori e re me emrin “ShotGuides” madje ofron këshilla krijuese, duke ju fuqizuar për të marrë shkrepje mahnitëse kudo që të shkoni.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Gray, White

Max Length of Built-in Extension Rod

215 mm

Compatible Phone Weight

230 ± 60 g

Compatible Phone Thickness

6.9-10 mm

Compatible Phone Width

67-84 mm

Battery
Type

Pouch Cell

Capacity

1000 mAh

Energy

7.74Wh

Voltage

6-8.8 V

Charging Temperature

5° to 40°C (41° to 104°F)

Operating Temperature

0° to 40°C (32° to 104°F)

Operating Time

6.4 hrs (under ideal conditions with the gimbal fully balanced)

Charging Time

1.5 hrs (measured with a 10W charger)

Gimbal Charging Port

USB-C

External Device Charging Port

No.

Universal Mount

1/4" Threaded Hole

Gimbal
Power Consumption

1.2 W (under ideal conditions with the gimbal fully balanced)

Mechanical Range

Pan: -161.12° to 172.08°
Roll: -127.05° to 208.95°
Tilt: -101.46° to 229.54°

Max Control Speed

120° /s

Wireless Mode
Model

Bluetooth Low Energy 5.0

Others
App

DJI Mimo

Grip Tripod
Gimbal Dimensions

Length: 138 mm
Diameter: 32 mm

Weight

72 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • DJI OM 5 Athens Gray
  • DJI OM Magnetic Phone Clamp 2 (Athens Gray)
  • Grip Tripod (Athens Gray)
  • Power Cable
  • Storage Pouch
  • Wrist Strap (Athens Gray)