Dji Osmo Pocket

49,300 L

Gimbal stablizues i vogel i kombinuar me kamera 12MP 4K e vendosur ne 3 akse. I vogel mjaftueshem per tu mbajtur kudo dhe perdorim deri ne 140 minuta. Perdoret me sistemin IOS dhe Android. I bashkengjitet celularit per pamje me te qarte. Suporton karte memorie deri ne 256GB. I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 362 copë
SKU: DJI171 Kategori: ,

Përshkrim

How do you capture moments worth keeping? As the smallest 3-axis stabilized handheld camera DJI has ever designed, the compact and intelligent Osmo Pocket turns any moment into a cinematic memory. In just seconds, Osmo Pocket lets you share your life anywhere, anytime.

 

 

 

Informacion i detajuar

Brand
Model

Osmo Pocket

Dimensions

121.9×36.9×28.6 mm

Weight

116 g

GIMBAL
Controllable Range

Pan: -230° to +50°
Tilt: -95° to 50°Roll: ±45°

Max Controllable Speed

120°/s

Angular Vibration Range

±0.02°

CAMERA
Sensor

1/2.3” CMOS
Effective pixels: 12M

Lens

FOV:80° F2.0
Format Equivalent: 26mm

ISO Range

Photo:100-3200
Video:100-3200

Electronic Shutter Speed

8s-1/8000s

Max Image Size

4000×3000 pixels

Still Photography Modes

Single Shot; Panorama; Timelapse; Motionlapse; Hyperlapse

Video Resolution

4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p

Video Recording Modes

Auto ; Slow Motion

Max Video Bitrate

100 Mbps

Supported File Formats

FAT32 (≤32 GB)
exFAT (≥64 GB)

Photo Formats

JPEG / JPEG+DNG

Video Formats

MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264)

Supported SD Cards

MicroSDMax.
Capacity: 256 GB

Audio Output

48 KHzAAC

BATTERY
Type

LiPo

Capacity

875 mAh

Energy

6.738 Wh

Voltage

7.7 V

Operating Temperature

0°-40° C (32°-104° F)

Operating Time

140 mins (When shooting 1080p/30 fps video)

Charging Time

73 mins (When using a 10W charger)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Dronet nuk kane garanci ne total si pajisje por pjeset qe e perbejne kane secila garanci me vete dhe mund ti shihni ne website e DJI. Per cdo problem me produktet DJI qe blihen ne dyqanin tone mbahet garancia e DJI sepse ne jemi perfaqesues te DJI ne Shqiperi.