OFERTA ONLINE

DJI RS 3 Combo

69,990 L

 

DJI RS 3 Combo është një stabilizues i avancuar i kamerës i krijuar për konfigurime kompakte duke ofruar shkathtësi dhe performancë të jashtëzakonshme. Me peshë vetëm 990 g me një kapacitet të fuqishëm të ngarkesës prej 3 Kg ky gimbal përmban pllaka të lëshimit të shpejtë për montim të shpejtë të kamerës pa ribalancim. Bllokimet e tij të automatizuara të boshtit lehtësojnë konfigurimin dhe ruajtjen e shpejtë, ndërsa Bluetooth-i me modalitet të dyfishtë mundëson kontrollin me valë. Kontrollet e integruara rrisin saktësinë në balancim dhe funksionim. Me një ekran OLED 1,8″ me prekje, modalitetin SuperSmooth për stabilizim të shtuar dhe funksione inteligjente të lëvizjes, RS 3 ofron një mjet të fuqishëm për krijuesit. Kompleti i kombinuar përfshin aksesorë thelbësorë si një motor Focus i përditësuar, një dorezë të palosshme çantë me mjete të gjithanshme opsionet e montimit dhe një dorezë e ridizajnuar e baterisë që ofron kohë të zgjatur funksionimi dhe aftësi karikimi të shpejtë, duke e bërë atë një pjesë të domosdoshme të veglave të çdo videografi.

Ka stok

SKU: DJI238 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 11%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dji Osmo Action 3 Standard Combo

39,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Gimbal
Display Type

Fixed Touchscreen OLED

Load Capacity

3 Kg

Number of Axes

3-Axis (Pitch (Tilt), Roll, Yaw (Pan))

Rotation Range

Mechanical Range
Yaw (Pan): 360° Unlimited
Roll: 326° (-112 to 214°)
Pitch (Tilt): 335° (-95 to 240°)

Follow Speed

Pan: 360°/s
Tilt: 360°/s
Roll: 360°/s

Compatibility
Camera Mounting Screw

1 x 1/4"-20 Male

Mounting

1 x 1/4"-20 Female
1 x Cold Shoe Mount

Connectivity
Inputs/Outputs

3 x USB-C (Control) Output
1 x USB-C (Power)

Wireless Frequency

2.4 GHz (2.4 – 2.484)

Wireless Protocol

Bluetooth 5.0

Mobile App Compatible

Android & iOS
App Name: DJI Ronin
Functionality: Adjust Settings, Firmware Update, Remote Control, Setup, View Live Feed

Battery
Battery Type

1 x Built-In

Battery Capacity

3000 mAh / 21 Wh

Battery Runtime

12 Hours

Battery Charging Time

2.5 Hours

Battery Chemistry

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Voltage

7.2 VDC

Dimensions & Weight
Dimensions

410 x 260 x 195 mm

Weight

990 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gimbal

1 x Carrying Case

1 x Extended Grip/Tripod (Plastic)

1 x Quick-Release Plate

1 x Focus Motor Rod Mount Kit

2 x Multi-Camera Control Cable (USB-C, 30 cm)

1 x USB-C Charging Cable (40 cm)

1 x Briefcase Handle

1 x BG21 Grip

1 x Lens Support

1 x Focus Motor (2022)

1 x Focus Gear Strip

1 x Screw Kit