OFERTA VETEM ONLINE

DJI Spark Shoulder Bag

8,300 L

 

Projektuar për të ruajtur në mënyrë të sigurt dronin dhe aksesorët e tij shoqërues. Çanta e shpinës mund të mbaj DJI Spark ose DJI Mavic Pro, telekomandën, dy bateri, një karikues dhe pajisje të tjera përfshirë këtu edhe  helikat.

Ka stok

Shitur: 42 copë

SKU: HON181 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Dimensions

250×105×180 mm

Color

Black

Compatibility

DJI Spark
Mavic Pro

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

 1 x Spark/Mavic Shoulder Bag
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu