Ofertë!

Doogee DG Venus Smartwatch

3,190 L

Kurseni: 3,800 L

Ndjehuni një zonjushë e vërtetë me DG VENUS. Orë me dizajn elegant që plotëson çdo veshje tuajën. Suporton lidhjen me celularë Android ose iOS dhe ju mban gjatë gjithë kohës në koherencë me shëndetin tuaj. Përfshin disa modalitete sportive, monitorimin gjatë gjithë kohës së rrahjeve të zemrës, analizimin dhe monitorimin e ciklit menstrual etj., të gjitha në një jetgjatësi baterie deri në 7 ditë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Blue, Green

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

5.0

Display size

1.09 inch

Display Resolution

240 x 240

Touchscreen

Yes

Materials

Aluminum alloy cover,
ultra-thin machine body,
skin-friendly silicone modified creative design strap

Battery Capacity

200mAh

Battery Life

Up to 7 days

Compatibility

Android/iOS mobile phones

Features

• Menstrual cycle reminder (menstrual period reminder, ovulation reminder, ovulation peak reminder, ovulation end reminder)/period days/menstrual days/last menstrual period start time/menstrual cycle calendar
• Heart rate,
• Accurate step counting
• Multiple Sports mode
• Smart Notification

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DG VENUS

1 x Charging cable

1 x Manual