Doogee N20 Pro

15,400 L

Ekran 6.3 inch. Kater kamera kryesore 16MP + 8MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 16MP. Bateri e fuqishme 4,400 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Fantasy Forest, Purple, Space Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159 mm x 77.1 mm x 8.8 mm

Weight

175 Grams (With Battery)

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,400 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.3"

Display Resolution

1080 x 2280 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core

GPU

Mali-G72 MP3

CAMERA
Main Camera

Quad (16MP, 8MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

16 Megapixels + 8 Megapixels + 2 MP + 2MP
F/1.8

Features Main

Autofocus
Continuous Shooting
Digital Zoom
Exposure Compensation
Face Detection
Geotagging
HDR
ISO settings
Panorama
Scene Mode
Self-timer
Touch focus
White balance settings
Phase Detection

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16 Megapixels

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/aqc, 802.11 n 5GHz, Dual-Band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou

NFC

No

USB

micro USB 2.0 USB with OTG, Charging and Mass Storage Function

FEATURES
Sensors

Proximity Sensor
Accelerometer
Ambient Light
Gyroscope
Compass
Fingerprint (Rear Mounted)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu