Doogee N30

14,900 L

Ekran 6.5 inch. Kater kamera kryesore 16MP + 8MP + 2MP + 2MP dhe kamera selfie 8MP. Bateri e fuqishme 4,180 mAh. Performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Blue, Green, White

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

167 x 77.4 x 8.9 mm

Weight

190 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,180 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.5"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Quad (16MP, 8MP, 2MP, 2MP)

Quad Details

16 MP – f/2.2 CMOS.
8MP. Wide Angle Lens
2MP. Depth sensor (Portrait mode)
2MP. Macro lens

Features Main

Triple LED

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP – f/2.0 Samsung

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 – b/g/n – Wi-Fi Direct – Hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

GPS ،A-GPS

NFC

No

USB

USB Type-C, USB 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint, acceleration, proximity, compass, gyroscope, ambient light

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu