Ofertë!
VETËM NË WEB

Doogee S40 Lite

13,800 L 12,900 L

Telefoni perfekt per personat qe punojne ne pune te veshtira. I forte, rezistent ndaj goditjeve, ujit dhe pluhurave. Bateri qe ju mundeson perdorim te tejzgjatur prej 4650 mAh. 

Color
SKU: CEL1107 Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black, Orange

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.20 x 79.40 x 14.10 mm

Weight

238g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,650 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

Card slot

microSD, up to 128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

5.5"

Display Resolution

480 x 960 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 4

PLATFORM
Operating system
CPU

Quad-core

GPU

ARM Mali-400 MP2

CAMERA
Main Camera

Dual (8MP, 5MP)

Dual Details

f/2.2 80° Wide-angle

Features Main

LED Flash

Video Main

1920p@80fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5.0MP f/2.2 80° Wide-angle

Features Selfie

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-fi a, b, g, n, n 5GHz, Dual band, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct

Bluetooth

4.0, A2DE, LE

GPS

GPS, A-GPS, GLONASS

NFC

No

Radio

FM Radio

USB

2.0, USB Type-C

FEATURES
Sensors

Accelerometer, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim