Doogee X95

9,500 L

Blini mirë dhe lirë! Celulari inteligjent Doogee X95 vjen me ekran 6.52 inch, tri kamera kryesore 13MP + 2MP + 2MP dhe kamerën selfie 5MP. Është i pajisur me një bateri të fuqishme prej 4,350 mAh, e cila  ju mundëson  kohë të gjatë përdorimi. Një tjetër veçori e këtij aparati celular është edhe performanca e lartë në luajtjen e lojrave. 

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2020

Color

Black, Blue, Green

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

77.4 mm X 167.0 mm X 8.9 mm

Weight

189 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,350 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

16GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1560 pixels

Display Protection

2.5D curved glass screen

PLATFORM
Operating system
CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8300

CAMERA
Main Camera

Triple (13MP, 2MP, 2MP)

Triple Details

13 Megapixels + 2 Megapixels + 2 Megapixels
f/2.0 Aperture

Features Main

LED Flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5MP f/2.2 Front Selfie Camera

Features Selfie

LED Flash

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 b/g/n Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with GPS, A-GPS, GLONASS

NFC

No

Radio

Yes

USB

2.0, Micro USB

FEATURES
Sensors

Proximity
Light
Accelerometer
Compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu