Ofertë!
OFERTË ONLINE

Doogee X98 Pro

12,490 L

Kurseni: 2,000 L

Duke trashëguar të gjithë estetikën premium dhe dizajnin minimalist të serisë X, DOOGEE X98 Pro ju sjell një eksperiencë vizuale të jashtëzakonshme dhe një ndjesi të lartë. Mjeshtëria e rafinuar prodhon teksturë dhe hije minimaliste, ndërsa lakimi 3D jep skaje të rrumbullakosura të krijuara me saktësi, për një prekje jashtëzakonisht të lëmuar. Me baterinë 4200 mAh e cila ju mundëson kohë të gjatë përdorimi, versionin Android 12, RAM-in me kapacitet 4 GB, procesorin me 8 bërthama, dy kamerat e pasme dhe çmimin e ulët. Mos prisni më, bëjeni tuajin tani!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Black, Ocean Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.3 x 76.3 x 8.8mm

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4200 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core (2×2.0 GHz Cortex-A75 & 6×1.8 GHz Cortex-A55)

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 2MP )

Dual Details

Main: 12MP, PDAF, f/1.8 aperture
Depth: 2 MP, f/2.4

Features Main

Autofocus / Digital zoom / HDR / Touch focus / LED flash

Video Main
Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

FaceID / HDR / f/2.0 aperture

Video Selfie
SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

No

USB

USB Type-C

FEATURES
Sensors

Fingerprint, accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cellphone

1 x Type-C Port Cable

1 x Charger (5V/2A)

1 x Manual