Doogee X98

9,990 L

 

Duke trashëguar të gjithë estetikën premium dhe dizajnin minimalist të serisë X, DOOGEE X98 Pro ju sjell një eksperiencë vizuale të jashtëzakonshme dhe një ndjesi të lartë. Mjeshtëria e rafinuar prodhon teksturë dhe hije minimaliste, ndërsa lakimi 3D jep skaje të rrumbullakosura të krijuara me saktësi, për një prekje jashtëzakonisht të lëmuar. Me baterinë 4200 mAh e cila ju mundëson kohë të gjatë përdorimi, versionin Android 12, RAM-in me kapacitet 3 GB, procesorin me 4 bërthama, dy kamerat e pasme dhe çmimin e ulët. Mos prisni më, bëjeni tuajin tani!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 54%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

QCY T1C Wireless Earphones

1,390 L
Kurseni: 1,600 L

Përshkrim

 

 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

165.3 x 76.3 x 8.8 mm

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4200 mAh

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

3GB

Memory Internal

16GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.52"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

PLATFORM
Operating system
CPU

Quad-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Dual (8MP, 2MP)

Dual Details

Main: 8MP, PDAF, f/1.8 aperture
Depth: 2 MP, f/2.4

Features Main

Autofocus / Digital zoom / HDR / Touch focus / LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

FaceID / HDR / f/2.0 aperture

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

NFC

No

USB

USB Type-C

FEATURES
Sensors

Fingerprint, accelerometer, proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cellphone

1 x Type-C Port Cable

1 x Charger (5V/1A)

1 x Manual