Doogee Y9 Plus

13,900 L

Ekran 6.3 inch me rezolucion Full HD, eshte ideal per te lundruar ne internet, per te pare video ose filmat e preferuar dhe per te kryer pune te ndryshme. Perdorim per kohe te gjate fal bateris 4350 mAh.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CEL1081-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Announced

2019

Color

Black

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

158.96 x 77.1 x 8.4mm

Weight

173 g

SIM

Dual SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

4,350 mAh

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSD, up to 128GB

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.3"

Display Resolution

1080 x 2280 pixels

Display Protection

2.5D curved glass screen

PLATFORM
Operating system
CPU

Octa-core

GPU

Mali-G71 MP2

CAMERA
Main Camera

Triple (16MP, 8MP, 8MP)

Triple Details

f/2.0; 130° Wide-angle

Features Main

LED Flash

Video Main

1920p@30fps

Selfie Camera

Single (16MP)

Single Details

16.0MP f/2.0; 80° Wide-angle

Features Selfie

Video Selfie

1280p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-fi b, g, n, Wi-Fi Hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, LE

GPS

Yes, A-GPS

NFC

No

Radio

FM Radio

USB

2.0, Micro USB

FEATURES
Sensors

Proximity, Light, Accelerometer, Gyroscope, Fingerprint

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim