Dretec Ice Cream Maker

7,990 L

 

Pajisje për përgatitje akulloresh të shijshme e të shëndetshme nga shtëpia. Përdorni imagjinatën dhe krijoni recetën e akullores suaj të preferuar! Gjithashtu do të gjeni dhjetra receta akulloresh në manualin e përdorimit, sëbashku me hapat që duhet të ndiqni.

Ka stok

SKU: DUN830-GN Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Color

Green

Material

Polypropylene Aluminium

Capacity

~300ml

Power source

AC100V 50/60Hzv

Power consumption

~7W

Dimension

17 x 17 x 19 cm

Weight

1.5kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ice Cream Maker

1 x Power Cable

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu