Dretec Spoon Scale

1,990 L

 

Bëjeni tuajën peshoren Spoon Scale nga Dretec. Ka një dizajn të veçantë. Është e vogël, tepër praktike dhe nuk zë shumë vend.

Ka stok

SKU: DUN831-R Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Dretec

Color

Red

Technical Details
Features

• Detachable spoon for easy cleaning
• With hanging hook hole
• Pauses for 4 minutes and will automatically shut down
• Can be switched to (ML) to measure liquids (max:300ml)
• Attach 2 tablespoons, depending on the quantity

Product size

W221× D26× H65mm (When wearing a large spoon)

Product weight

58g

Battery

Lithium battery CR2032 1pc

Minimum unit

0.3~100g:0.1g
100~300g:0.5g

Time necessary for stabilization

3sec

Measurable range

0.3~300g

Auto power off

4min

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dretec Spoon Scale

2 x Tablespoons