DVB T2+S2 Combo Receiver 9539HD

2,000 L

 

Dekoder tokesor dhe satelitor. I pershtatshem per televizore te cilet nuk e mundesojne transmetimin e kanaleve televizive me sinjalin e ri. Mundesi per te pare edhe media te ndryshme nga USB. 

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 28%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Xiaomi Mi Box S 2/8GB

6,490 L
Kurseni: 2,500 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TV Box
1 x HDMI Cable
1 x AV Cable
2 x Remote Control
1 x User Manual