Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Dyson Airwrap Complete

58,990 L

Kurseni: 16,000 L

Dyson Airwrap Complete është ajo çka i nevojitet më tepër flokut tuaj. Me shumë furça stiluese të vendosura në një çantë udhëtimi ku ju mund t’i merrni kudo me vete. I përshtatshëm për çdo lloj floku: i drejtë, me onde, kaçurrela. Thaheni dhe stilojini floket tuaj njëkohësisht pa i dëmstuar nga nxehtësia. Kjo tharëse flokësh mund të ruaj lagështinë natyrale në flokë, ndërkohë që redukton në mënyrë efektive majat e dyfishta dhe këputjen, duke përmirësuar kështu forcën e flokut dhe duke e bërë atë më elastik.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Copper Brown, Blue

Hair Type

Straight, Wavy, Curly, and Coily

Hair Texture

Fine, Medium, and Thick

Hair Concerns

– Curl-Enhancing
– Frizz
– Heat Protection
– Shine
– Straightening and Smoothing
– Volumizing

Cord length

2.68m

Temperature settings

3

Airflow max settings

13.5l/s

Power

1,300w

Length

41mm

Dimensions

272 x 41 x 48mm

Weight

0.61kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dyson Airwrap™ multi-styler
1 x New Coanda smoothing dryer
1 x Re-engineered 1.2″ Airwrap™ long barrel
1 x Re-engineered 1.6″ Airwrap™ long barrel
1 x Re-engineered soft smoothing brush
1 x Re-engineered firm smoothing brush
1 x Round volumizing brush
1 x Storage case
1 x Travel pouch
1 x Filter cleaning brush