Ofertë!
SAPO ERDHI

Dyson Pure Cool Link TP03 Air Purifier

34,990 L

Kurseni: 5,000 L

Ju prezantojmë pastruesin e ri të ajrit Dyson Pure Cool TP03 Link Tower i cili është një nga pastruesit më të mirë të ajrit në treg.Ofron një pastrim inteligjent, heq automatikisht 99,95% të alergjenëve dhe ndotësve të vegjël sa PM 0,1 (0,1 mikron) duke përfshirë pluhurin, polenin, sporet e mykut, bakteret, zbokthin e kafshëve shtëpiake, VOC dhe gazra/aroma të tjera të dëmshme.Teknologjia e shumëzuesit të ajrit dhe funksioni i lëkundjes për të projektuar dhe qarkulluar fuqishëm ajrin e pastruar në të gjithë dhomën.Gjurma e vogël dhe marrja e ajrit 360° lejon vendosjen e lehtë kudo në dhomë.
Është i certifikuar miqësor ndaj astmës dhe alergjive nga AAFA.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
4 g/kg
Brand
Model

Dyson Pure Cool Link TP03 purifying fan (Nickel)

Color

Silver

GENERAL
Wi-Fi Supported

Yes

Electrical
Input voltage/frequency

220-240 V

Standby power consumption

<0.5W

Max input power

56W

Min input power

6W

Construction
Materials

Polycarbonate/ABS

Filter
Filter life

One year based on 12hr use a day
Or 6 months based on 24hr use a day

Filter Features

Rubber vacuum seals.
Activated carbon filter.
360° borosilicate glass microfiber HEPA filter.
Removes 99.97% of allergens and pollutants as small as 0.3 microns from the air.

Filter Dimensions

196 x 196 mm
0.26 kg

Operation
Operation Details

For indoor use only
10 speed settings
70° oscillation
Standby mode
Hidden LED display

Operation environment

Engineered to operate between 0-104°F (0-40°C), 0-100% humidity

Auto mode:

Automatically monitors air quality and adjusts airflow accordingly

Quiet mode

Purifies and cools you using the quiet setting

Sleep time increments

15m, 30m, 45m, 1-9hrs

CADR rate

70 cfm

Sound level at min flow rate

Quieter than 45 dB(A)

Sound level at max flow rate

63 dB(A)

Remote control battery

CR2032L coin cell

Remote control functions

On/Off, airflow,
oscillation, sleep timer, auto mode, night mode

DIMENSIONS & WEIGHT
Cable Length

2 m

Dimensions

Height : 1018 mm
Amp Width : 190 mm
Amp Depth : 110 mm
Base Diameter : 196 mm

Weight

3.8kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Dyson Pure Cool Link™ TP03

1 x Remote Control