SAPO ERDHI

Dyson WashG1™ Wet Floor Cleaner

79,990 L

 

Dyson WashG1™ ofron pastrim të fuqishëm dhe higjienik për dyshemetë, duke pastruar pa mundim papastërtitë e lagura dhe të thata me një lëvizje. Ideal për pllaka, vinyl, laminat dhe dysheme druri, ai përmban dy rula të motorizuar me rrotullim të kundërt të cilët janë të mbuluar me mikrofibër shumë absorbuese për të trajtuar lëngjet, mbeturinat, flokët dhe njollat ​​e thara. Me 26 pika hidratimi të moduluara, siguron aplikim të barabartë të ujit dhe përdor ujë të pastër gjatë gjithë procesit, duke mbuluar deri në 290 m² për rezervuar. Pastruesi është i lehtë për t’u manovruar, duke arritur nën mobilje dhe në hapësira të ngushta dhe ofron tre nivele hidratimi për të trajtuar rrëmuja të ndryshme. Me një kohë funksionimi prej 35 minutash, cikël vetë-pastrimi dhe mirëmbajtje pa probleme, Dyson WashG1™ është një zgjidhje e gjithanshme dhe efikase për mirëmbajtjen e dyshemeve.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 31%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson V12 Detect Slim Absolute Laser Vacuum Cleaner

54,990 L
Kurseni: 25,000 L
- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson V15s Detect Submarine™

79,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 22%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson V15 Absolute Detect Laser Vacuum Cleaner

69,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 11%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Dyson V8 Cleaner

39,990 L
Kurseni: 5,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Color

Ultra Blue/Matte Black

Model

Dyson WashG1™

Cleaning Performance
Coverage

Up to 290 sqm per tank

Hydration Points

26 Pulse-Modulated

Cleaning Modes

Level 1: Light spills
Level 2: Sticky liquids
Level 3: Dried-on stains

Tank Capacity
Clean Water Tank

1L

Dirty Water Tank

0.8L

Battery and Run Time
Battery Type

Click-in with four lithium-ion cells

Run Time

Up to 35 minutes

Maintenance and Convenience
Self-Clean Cycle

140 seconds

Debris Separation

Automatically separates dirty water from dry debris

Rollers

Double rollers spin in opposite directions for easy gliding and reaching under furniture

Usability
Suitable Surfaces

Tiles, vinyl, laminate, and sealed wooden floors

Areas of Use

Kitchens, dining areas, bathrooms, and hallways

Dimensions & Weight
Dimensions

1140 x 225 x 300 mm

Weight

4.9 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Dyson WashG1™

1x Charging Dock

1x Charger