Earldom 10000mAh Power Bank ET-PB41

2,390 L

 

Power Bank me kapacitet 10 mije mAh nga Earldom. Jetgjatesi e shkelqyer baterie gjithashtu mundeson karikim te shpejte. Eshte e pajisur me tre fisha te ndryshme Type-C, Micro dhe Lighting duke e bere te pershtatshme per te gjithe telefonat. Mund të karikoj deri në tri pajisje njëkohësisht.

Ka stok

SKU: CNG2427-B Modeli: ET-PB41 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
Ofertë!

JBL Tune 225TWS True Wireless Earbuds – White

7,990 L
Kurseni: 2,000 L
- 25%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Bang & Olufsen Beoplay E8 Motion True Wireless In-Ear Headphones

14,990 L
Kurseni: 5,000 L
- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Amazfit PowerBuds

8,990 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Battery Capacity

10,000mAh

Input

Micro/Type-C DC 5V-2A

Output

USB/Micro/Type-C/Lighting 5V-2.1A

Size

170 x 90 x 25 mm

Weight

202g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom 10000mAh Power Bank ET-PB41