Earldom 3.5mm To 3.5mm Audio Cable ET-AUX23

990 L

 

Kabllo Earldom  ju siguron cilësi të shkëlqyer të tingullit. Është e përbërë nga një portë hyrëse 3.5mm dhe një portë dalëse 3.5mm.

Ka stok

SKU: CNG2417-B Modeli: ET-AUX23 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Modeli

ET-AUX23

Length

1.8M

Features

Anti fretting design
Gold plated aux
3,5mm to 3.5mm
Resistant
Durable

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom 3.5mm To 3.5mm Audio Cable ET-AUX23